The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Air China zavádí novou službu při přestupu mezi letadly. Vaše zavazadla sama nechá přeložit

Air China zavádí novou službu při přestupu mezi letadly. Vaše zavazadla sama nechá přeložit
Od 1. ledna 2017 mohou pasažéři letů linek Air China, kteří letí z Evropy a Severní a Jižní Ameriky do čínských měst s tranzitem v Pekingu, využít nově zavedené služby společnosti, která zajišťuje plnou obsluhu zavazadel bez nutnosti odebrání zavazadel při přestupu. Pokud se novinka osvědčí v ostrém provozu, chce letecká společnost její služby rozšířit.
 
Služba "Důvěryhodné celkové obsluhy zavazadel", umožňuje pasažérům svěření zavazadel linkám Air China. Tato forma spočívá na vstupním svolení v místě odletu v Evropě, ale i v Severní a Jižní Americe. Air China může jménem pasažérů otevřít jejich zavazadla při tranzitu přes Peking, za účelem celní kontroly a karantény. Pasažéři, kteří chtějí této služby využít, musí při odbavení na letišti v místě odletu podepsat zavazadlové jmenovky, aby tak potvrdili, že plně důvěřují Air China při provedení celní kontroly a karanténní inspekce.
 
Po příletu na mezinárodní letiště v Pekingu, se pasažéři mohou vydat přímo k pasové kontrole bez nutnosti vyzvedávání zavazadel, a následně přejít do tranzitní zóny kde vyčkají na svůj přestupový let. Tato služba zkrátí dobu kterou pasažéři obvykle potřebují k vyřizování tranzitních formalit, a zvýší tím pohodlí při jejich cestách.
 
Tato služba je přístupná pasažérům, kteří využívají letu, který je na celé délce zajišťován linkami Air China bez sdílení kódů mezi linkami, a také těm kteří nevkládají do odbavovaných zavazadel předměty, které podléhají celní deklaraci nebo karanténní inspekci.
 

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
Nejsou zde zatím žádné komentáře. Buďte první.

Místo pro vaše komentáře

Komentovat můžete jako host. REGISTRACE nebo LOGIN nejsou zatím povoleny.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location