Děláme to, co nás baví

V roce 2017 oslavíme společně již celé jedno desetiletí působnosti těchto stránek na Českém internetu. Máme velké plány i cíle, které se neobejdou bez velkých investic do vývoje - tohle by nemělo smysl bez Vás, našich čtenářů. Děkujeme

Co děláme

Informační portál FIRENET.cz působí na internetu již od roku 2007, a od té doby si Redakce dokázala vybudovat celou sérii velmi dobrých kontaktů ve státem provozovaných institucích, zejména pak v soukromém sektoru, který se zabývá dopravou a logisitkou témat, které jsou nosným pilířem obsahu těchto stránek. V roce 2017 oslavíme první desetiletí, ve kterém chceme uvést už v minulém roce představené interaitnivní novinky pro vás, naše čtenáře - čímž se budete moci online zapojit do tvorby obsahu. Zejména pak v oblastni živelných kalamit, jako jsou povodně nebo sněhové kalamity, kde už v minulosti portál FIRENET.cz předvedl, že takové zpravodajství umí, a kde návštěvnost dosahovala kolem 27500 unikátních přístupů denně.

Naše vize

Ačkoliv je obsah portálu FIRENET.cz úzce zaměřen na specifické skupiny čtenářů, i tak jsme zatím dvojkou na domácím internetu. Do několika let ale chceme být jedničkou, a toho chceme docílit hlavně kvalitním obsahem, interaktivními prvky které zapojí čtenáře do online zpravodajství, a mnohé další.., Současný facelift stránek je již pátou generací, která na doméně FIRENET.cz, přinesla na 11458 článků, desítky analýz a komentářů, ale tolik vyhledávané unikátní zpravodajství online.

Průměrná denní návštěvnost

Portál FIRENET.cz je informační prostor pro specifické skupiny čtenářů. Široké portfólio témat kterými se tento web zabývá, je určen především pro čtenáře, kteří se zabývají o všeobecnou dopravu. Témata jako Železnice a Byznys, jsou nejčtenějšími rubrikami se samostatnými kategoriemi tříděnými dle témat.
0

Přečtení článku ihned po vydání

Články, které na stránkách FIRENET.cz publikujeme, mají průměrnou okamžitou čtenost až 1050 přečtení. Vysoké čtenosti dosahujeme i díky sociálním sítím, kde web za poslední roky trochu zaspal, a tak nyní deficit doháníme i denním moderováním všech našich kanálů na tradičních sítích.
0

Informační e-maily

Měsíčně odesíláme už přes 2100 speciálních Newsletterů se zajímavými informacemi, které jinak na webu FIRENET.cz nepublikujeme. Jedná se o nabídky zvýhodněných vstupenek na dopravní a hobby veletrhy, případně další nabídky které jsou příbuzné celému obsahu těchto stránek, a proto je nutné dostat k vám, našim čtenářům, co možná nejrychleji.
0

FIRENET.cz je součástí skupiny ORANGE media

Portál FIRENET.cz je členem skupiny ORANGE media, která zastřešuje další projekty na internetu v České republice a na Slovensku. ORANGE media vznikla v v první polovině roku 2016 - jako servisní organizace a právním subjektem uvedených portálů celé skupiny kterou rediguje.